Kladioničari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zaradimo zajedno!
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kraj jedne velike karijere?!

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 50
Datum upisa : 07.04.2012
Godina : 30
Lokacija : Nis

Kraj jedne velike karijere?! Empty
PočaljiNaslov: Kraj jedne velike karijere?!   Kraj jedne velike karijere?! EmptySub Maj 04, 2013 12:26 am

Kraj jedne velike karijere?

Kraj jedne velike karijere?! 00100137

Eliminacijom Bostona u prvoj rundi doigravanja protiv Njujorka, završena je jedna era Seltiksa, a po svemu sudeći i jedna velika karijera. Od osvajanja titule 2008. godine sa udarnom četvorkom Alen, Pirs, Garnet, Rondo, velikan iz Masačusetsa tekuću sezonu je završio sa preostale dve zvezde, Ganetom i Pirsom, jer je Rondo, podsetimo, teško povređen. Američki mediji već sada sa dosta sigurnosti naslućuju da je ovo bila poslednja sezona za Pirsa i Garneta u Seltiksima. Za potonjeg možda i poslednja u karijeri.

Sjajni krilni centar je po završetku prošle sezone najavio povlačenje, ali se predomislio i u 37. godini odigrao još jednu na vrhunskom nivou, kao u najboljim danima. Iako ima još dve godine ugovora sa Bostonom, niko nije siguran da će ponovo gledati Garnetove bravure i u narednoj takmičarskoj godini.

- Nisam želeo da Garnet ode na ovakav način - iznenadio je novinare trener Bostona Dok Rivers, a zatim precizirao: - Hteo sam da kažem, nisam želeo da ovako završi sezonu.

Vrlo emotivan trenutak dogodio se u samoj završnici meča kada je Rivers poslao Garneta na klupu u momentima kada je Njujork već obezbedio pobedu i plasman u polufinale. Njih dvojica su razmeneili poglede, reči, a Rivers je kasnije prepričao taj trenutak.

- Rekao mi je da me voli, a ja sam mu odgovorio da i ja njega volim. Često me tako proverava i to je zabavno. To je želo da zna, da li sam dobro. Nasmejao nas je sve. To je tako tipično za njega - rekao je Rivers.

Niko posle meča nije želeo da priča o budućnosti. Ispražnjen je bio i Pirs koji je imao očajno šutersko veče.

- Trenutno smo pod jakim emocijama, mnogo misli mi prolazi kroz glavu. O sezoni, šta smo mogli bolje, o budućnosti... Mnogo je pomešanih osećanja u ovom trenutku. Ovo je težak poraz. Bili bismo srećni da smo izborili sedmu utakmicu, ali, nažalost, nismo uspeli - rekao je Pirs kome je ostala još godina ugovora sa Seltiksima i pitanje da lebdi u vazduhu: Da li će ostati u Bostonu koji ima pravo da ga proda za pet miliona dolara i investira u mlađe snage dodatnih 15 miliona koliko je "težak" Pirsov ugovor.
Nazad na vrh Ići dole
https://kladionicari.forumsr.com
 
Kraj jedne velike karijere?!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kladioničari :: Vesti iz sporta-
Skoči na: